مطالب برتر

اطلاعات انواع خودرو

اطلاعات اجمالی در مورد خودرو پراید

خودرو پراید درباره خودرو پراید این خودرو دوران بسیار خوبی را در بازار کشور ما سپری کرد و حتی با وجود خودروهای جدید هنوز هم نقش خود را به عنوان یک خودروی پر طرفدار تا به امروز حفظ کرده است. این خودرو به علت قیمت مناسب و مصرف پایین، خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و خود را در جایگاه ... ادامه مطلب »

یک سفر خاص با تسلا مدل S P85D

یک سفر خاص با تسلا مدلS P85D سایت نیاز خودرو برای شما یک سفر خاص و روئیایی تسلا مدل S P85D تدارک دیده با ما هم راه باشید : شبکه سوپرشارژر تسلا نسبت به سال ۲۰۱۳ که تنها در ایالت کالیفرنیا دیده می‌شدند، تغییرات زیادی کرده است. در حال حاضر، تسلا تعداد ۴۰۰ ایستگاه با ۲ هزار سوپرشارژر (ایستگاه‌های شارژ ... ادامه مطلب »

چهره عجیب و غریب نیسان جوک از نمای نزدیک

چهره عجیب و غریب نیسان جوک NISSAN Juke از نمای نزدیک به نظر شما این خودرو چه چیزی در خود داشته که با وجود این طراحی عجیب و غریب که به مزاج ما ایرانی‌ها اصلاً خوش نیامده توانسته جزو خوش‌فروش‌ترین ماشین‌های نیسان بوده و محبوبیتی روزافزون در مناطق آزاد کشور کسب کند؟   اجازه دهید ابتدا سری به ریشهٔ پیدایش ... ادامه مطلب »

ایمن ترین خودروهای ۲۰۱۵ را بشناسید

ایمن ترین خودروهای ۲۰۱۵ از نگاه موسسه Euro NCAP موسسه Euro NCAP یکی از معتبرترین موسسه‌های بررسی ایمنی خودرو است که از سال ۱۹۹۷ میلادی در بلژیک کار خود را آغاز کرده است. نام این موسسه مخفف شده از عبارت European New Car Assessment Programme و به معنی برنامه ارزیابی خودروهای جدید اروپایی است. در طول سال ۲۰۱۵ خودروهای مختلفی ... ادامه مطلب »

خودروهای هم‌قیمت پراید در دنیا

خودروهای هم‌قیمت پراید در دنیا خودروسازان ایرانی در مواقعی که دچار تنگنا شده و به ته خط توجیه می‌رسند، یک کارت به‌زعم خود برنده را رو می‌کنند و آن‌هم این مدعاست که‌ای جماعت! در هیچ نقطه‌ای از این عالم خودرویی به‌مانند پراید نمی‌یابید که همچو ارزان بوده و به این اندازه نیز مجهز باشد! یعنی در رده قیمتی زیر ۲۵ ... ادامه مطلب »