مطالب برتر

آموزش رانندگی

قبولی در امتحان رانندگی شهر به آسانی

قبولی در امتحان رانندگی شهر به آسانی رانندگی کردن در شهر و جاده بسیار آسان تر از دریافت گواهینامه می باشد. در زمان امتحان رانندگی شهری، افسر آزمایش تمامی حرکات شما را زیر نظر دارد. این را زمانی متوجه می شوید که برگه رد یا قبولی تان را ببینید. با رعایت نکات زیر، شما می توانید به راحتی در آزمون ... ادامه مطلب »

شما می توانید به راحتی گواهینامه رانندگی بگیرید

شما می توانید به راحتی گواهینامه رانندگی بگیرید چگونه راحت‌‌تر در آزمون عملی رانندگی قبول شویم … رانندگی کردن در شهر و جاده بسیار آسان تر از دریافت گواهینامه می باشد. در زمان امتحان رانندگی شهر، افسر آزمایش تمامی حرکات شما را زیر نظر دارد. این را زمانی متوجه می شوید که برگه رد یا قبولی تان را ببینید. همیشه ... ادامه مطلب »

آموزش شروع رانندگی بعد از گرفتن گواهینامه

آموزش شروع رانندگی بعد از گرفتن گواهینامه آمارها نشان می‌دهند که در ایران در هر ۲۵ دقیقه یک نفر بر اثر تصادفات کشته می‌شود و این در حالی است که سفر با خودرو در ایران، ۷ برابر کشورهای پیشرفته است. از طرف دیگر براساس تجزیه و تحلیل آمارها، راننده، اصلی‌ترین و مهم‌ترین علت در ایجاد حوادث و سوانح رانندگی کشورمان ... ادامه مطلب »

دانلود سوالات آزمون آئین نامه رانندگی آموزشی

دانلود نمونه سوالات آزمون آئین نامه رانندگی آیا حجم کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای شما زیاد است ؟ آیا فرصت کافی برای خواندن کتاب ندارید ؟ آیا فکر قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی ذهن شما را مشغول کرده است ؟ و آیا ………………… نگران نباشید ما برایتان مجموعه ای تهیه کرده ایم که نیاز شما ... ادامه مطلب »

چگونه در آزمون عملی رانندگی قبول شوم؟

چگونه در آزمون عملی رانندگی قبول شوم؟ آزمون عملی رانندگی چالشی است که اغلب افرادی که قصد گرفتن گواهینامه دارند با آن گرفتارند. بنده افرادی را دیده ام که در رانندگی مهارت بسیاری دارند و به قول خودشون ماشین رو روی دست راه میبرند ولی در وقت آزمون عملی رانندگی مشکل داشته و رد میشوند مشکل کجاست ؟ و چه ... ادامه مطلب »

نکات و ترفندهای پارک اتومبیل

نکات و ترفندهای پارک اتومبیل انواع روش های پارک و نکات پارک اتومبیل در کتاب راهنمایی و رانندگی داده شده و همین کتاب منبع مناسبی برای شماست. من فقط یک سری نکات رو که به نظرم میاد یادآوری می کنم. الف : آگاهی از نحوه پارک اتومبیل پیش نیازها: شما نیم کلاچ را خوب یاد گرفته اید و می توانید ... ادامه مطلب »

لذت در رانندگی همانند غذاخوردن

لذت در رانندگی همانند غذاخوردن رانندگی شما نشانه شخصیت شماست «سعی کن از رانندگی لذت ببری، درست مثل وقتی که سر میز غذا می نشینی.» این توصیه یک مربی آموزش رانندگی به تمام کسانی است که ۲۰ ساعت را با او برای اولین بار پشت فرمان می نشینند، کسانی که در روزهای اول رانندگی، فاصله مجاز با خودروی جلویی را ... ادامه مطلب »