مطالب برتر

آيين نامه رانندگی

قبولی در امتحان رانندگی شهر به آسانی

قبولی در امتحان رانندگی شهر به آسانی رانندگی کردن در شهر و جاده بسیار آسان تر از دریافت گواهینامه می باشد. در زمان امتحان رانندگی شهری، افسر آزمایش تمامی حرکات شما را زیر نظر دارد. این را زمانی متوجه می شوید که برگه رد یا قبولی تان را ببینید. با رعایت نکات زیر، شما می توانید به راحتی در آزمون ... ادامه مطلب »

شما می توانید به راحتی گواهینامه رانندگی بگیرید

شما می توانید به راحتی گواهینامه رانندگی بگیرید چگونه راحت‌‌تر در آزمون عملی رانندگی قبول شویم … رانندگی کردن در شهر و جاده بسیار آسان تر از دریافت گواهینامه می باشد. در زمان امتحان رانندگی شهر، افسر آزمایش تمامی حرکات شما را زیر نظر دارد. این را زمانی متوجه می شوید که برگه رد یا قبولی تان را ببینید. همیشه ... ادامه مطلب »

دانلود سوالات آزمون آئین نامه رانندگی آموزشی

دانلود نمونه سوالات آزمون آئین نامه رانندگی آیا حجم کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای شما زیاد است ؟ آیا فرصت کافی برای خواندن کتاب ندارید ؟ آیا فکر قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی ذهن شما را مشغول کرده است ؟ و آیا ………………… نگران نباشید ما برایتان مجموعه ای تهیه کرده ایم که نیاز شما ... ادامه مطلب »

چگونه در آزمون عملی رانندگی قبول شوم؟

چگونه در آزمون عملی رانندگی قبول شوم؟ آزمون عملی رانندگی چالشی است که اغلب افرادی که قصد گرفتن گواهینامه دارند با آن گرفتارند. بنده افرادی را دیده ام که در رانندگی مهارت بسیاری دارند و به قول خودشون ماشین رو روی دست راه میبرند ولی در وقت آزمون عملی رانندگی مشکل داشته و رد میشوند مشکل کجاست ؟ و چه ... ادامه مطلب »

خلاصه آیین نامه رانندگی جهت مرور سریع

خلاصه آیین نامه رانندگی

خلاصه آیین نامه رانندگی جهت مرور سریع در این پست از سایت نیاز خودرو خلاصه آیین نامه رانندگی را جهت مرور سریع گذاشتم بدن شک مطالعه این خلاصه و نکات کلیدی آیین نامه راهنمایی و رانندگی درصد قبولی شما را بیشتر خواهد کرد . *دور زدن در فاصله ۱۵۰ متری پیچها ،…. ممنوع می باشد *بی توجهی به علائم و ... ادامه مطلب »