مطالب برتر

ترفندها و نكته هاي رانندگی

آموزش شروع رانندگی بعد از گرفتن گواهینامه

آموزش شروع رانندگی بعد از گرفتن گواهینامه آمارها نشان می‌دهند که در ایران در هر ۲۵ دقیقه یک نفر بر اثر تصادفات کشته می‌شود و این در حالی است که سفر با خودرو در ایران، ۷ برابر کشورهای پیشرفته است. از طرف دیگر براساس تجزیه و تحلیل آمارها، راننده، اصلی‌ترین و مهم‌ترین علت در ایجاد حوادث و سوانح رانندگی کشورمان ... ادامه مطلب »

نکات و ترفندهای پارک اتومبیل

نکات و ترفندهای پارک اتومبیل انواع روش های پارک و نکات پارک اتومبیل در کتاب راهنمایی و رانندگی داده شده و همین کتاب منبع مناسبی برای شماست. من فقط یک سری نکات رو که به نظرم میاد یادآوری می کنم. الف : آگاهی از نحوه پارک اتومبیل پیش نیازها: شما نیم کلاچ را خوب یاد گرفته اید و می توانید ... ادامه مطلب »

لذت در رانندگی همانند غذاخوردن

لذت در رانندگی همانند غذاخوردن رانندگی شما نشانه شخصیت شماست «سعی کن از رانندگی لذت ببری، درست مثل وقتی که سر میز غذا می نشینی.» این توصیه یک مربی آموزش رانندگی به تمام کسانی است که ۲۰ ساعت را با او برای اولین بار پشت فرمان می نشینند، کسانی که در روزهای اول رانندگی، فاصله مجاز با خودروی جلویی را ... ادامه مطلب »

راهنمای مسافرت با خودرو شخصی

راهنمای مسافرت با خودرو شخصی مسافرت، حتی برای مدتی کوتاه، برای سلامتی بسیار مفید است. حال این سفر مسافرت های دیداری و صله رحم، زیارتی، به قصد تفریحات سالم و یا حتی از نوع کاری که باشد، خوب و پسندیده است. فواید مسافرت بسیار است. کسب تجربه و پخته شدن، آشنایی ها و ارتباطات جدید، از آن جمله است. و ... ادامه مطلب »