مطالب برتر

دانلود طرح تولید دینام و استارت

دانلود طرح توليد دينام و استارتReviewed by مدير نياز خودرو on Jan 28Rating:

دانلود طرح تولید دینام و استارت

denam

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید دینام و استارت

به پاس همراهی شما بازدیدکنندگان عزیز در این پست از سایت نیاز خودرو طرح توجیهی تولید دینام و استارت را به رایگان برای دانلود گذاشتم

امیدوارم مطالب سایت ما برای شما مفید بوده باشد

(( بخشی از طرح ))

*****

معرفی محصول

الکترناتور- مولد نیروی الکتریکی در موتور خودرو

به طور کلی مصارف متعددی و پیوسته نیروی الکتریکی در خودرو به اشکال مختلفی در حال افزایش می باشد . این مصرف کننده ها در قسمت های مختلف خودرو مانند استارتر‌، سیستم احتراق ، سیستم سوخت رسانی ، روشنایی و سایر ادوات و تجهیزات جدید مانند ادوات کنترل موتور و …. پراکنده می باشند . به همین لحاظ موتور نیازمند منبع کار او قابل اطمینانی از انرژی دارد که در شرایط متنوعی در هر زمان از روز و شب قابل دسترسی باشد .

در وضعیت کارموتور ، آلترناتیو منبع تامین جریان برق مورد نیاز بوده و در حالت خاموش بودن موتور باطری عهده دار این کار می باشد . طراحی های انجام شده در خودرو به این صورت بوده که باطری به عنوان منبع ذخیره و نگهداری و آلترناتیو به عنوان منبع مولد جریان الکتریکی برای کلیه مصارف خودرو و منجمله جریان لازم جهت شارژ باطری استفاده می شود .

جهت کارکرد قابل اطمینان کل سیستم ، ضروری است خروجی آلترناتیو ، ظرفیت باطری ، نیروی لازم جهت راه اندازی اولیه موتور و سایر مصارف برق در خودرو با هم در بهترین شکل ممکن هماهنگ باشند . این وضعیت حتی در شرایط سختی مانند شب های سرد زمستانی باید باطری را شارژ کرده و جهت راه اندازی موتور مشکلی نداشته باشد . به لحاظ ایمنی نیزتجهیزات ایمنی اعم از هشداری و اخطاری باید به نهو سریع عمل کنند . این در حالی است که در حالت توقف و عدم درگیری موتور و قوای محرکه نیز ضروری است ادوات و دستگاه ههای برقی خودرو تا زمان قابل قبولی به کار خود ادامه دهند .

بارهای الکتریکی مصرفی

بارهای مصرف کننده های مختلف جریان الکتریکی متفاوت بوده ، چنانچه در نمودار دیده می شود جهت شناسایی بارهای مصرفی به صورت تفکیک شده بین بارهای اولیه ( احتراق و … ) و بارهای مصارف طولانی مدت ( روشنایی ، رادیو پخش ، بخاری و … ) و بارهای کوتاه مدت ( راهنماها ، چراغ حفلر و … ) مشخص شده اند .

بعضی از این کاربردها فصلی هستند ( کولر و یا بخاری …. ) و کارکرد برخی مانند پروانه خنک کن رادیاتور به دمای محیطی و شر ایط رانندگی بستگی دارد *****

فهرست مطالب :

معرفی محصول

آلترناتیو

عوامل موثر در طراحی آلترناتیو

انواع آلترناتیو

اتلاف قدرت

استارت

انواع استارت

جدول تعرفه ها و شرایط واردات و استانداردهای بین المللی

شرکت های عمده تولید کننده در سطح جانی

آمار واردات

۲- برنامه تولید

۳- مکان یابی و برآورد ظرفیت تولید واحدهای داخلی

۴- فهرست ماشین آلات

۵- طرح جانمایی خطوط تولید

۶- فهرست اجزاء

۷- هزینه های اجرایی

۸ – چارت سازمانی

۹- برآورد سرمایه

۱۰- نقطه سر به سر

دانلود رایگان طرح تولید دینام و استارت

منبع : نیاز خودرو

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 + 2 =